My name is Eri Drekaj

I`m an Old School Web Artist
since the turn of the new century

#web_php_wordpress_developer #android_enthusiast #catholic_catechist #loyal_friend #passionate_lover

Read my Latest Articles

A jane narcistet te rrezikshem?

Rreziku qe narcistet paraqesin nuk mund te nenvleresohet.Narcizmi eshte nje crregullim qe "copeton" vetveten. Nje njeri i zakonshem e ka te mundur te kete mendime si "une jam nje njeri i thjesht d......

#11Jun2024 #narcizem

A harrohet tradhetia?

Ti nervozohesh nje dite, agravon ne nervat e tua, shkul floket godet murin, dhe papritmas ben nje vrime ne mur mu aty ne dhomen e ndenjes.Ndihesh keq, ne faj, dhe menjehere mendon te rregullosh ga......

#25Feb2024 #pasion

5 pasojat qe na lene narcistet kur me ne fund largohen

1. Zvogelimi i vleraveE para gje qe narcistet synojne te bejne qe nga fillimi, eshte zvogelimi i vlerave te viktimave te tyre. Dhe ca eshte me e keqja, eshte se ata e bejne e ne as qe e veme te de......

#22Jan2024 #narcizem

Poshte syve te Henes se Budvas

Sot kam rruge te gjate per te bere. Do shkoj ne Budva; jo per plazh, sigurisht, une zakonisht si bej dy hapa per plazhin. Por per pasionin po, deri ne fund te botes. Dhe fundi i botes sonte eshte ne B......

#15Jan2024 #tregime

Nata terr e zeze

Une e di qe ajo eshte nje mami. Mami me kohe te plote; qe punon qe pastron qe zbukuron, dhe qe merret me "poduktin e saj". Mami me e bukur ndoshta, mami me e re. E shoh ne foto ne video ne rrjete ne s......

#11Jan2024 #tregime

Shpirtkalter

Sot eshte e hene dhe java sa ka filluar; ne mbremje kemi dasmen e mbeses e gjithe fundjava ishte rremuje. Sot dicka me qete, sot duhet vec te behemi gati e te vishemi bukur se ku i dihet, mbase i them......

#03Dec2023 #tregime

E verdhe, si dashuria!

Ditet kalojne me numer e te miat duken vecse me te shkurtera, duke i plotesuar me pune e me shkolle e gati sme del koha te marr as fryme. Me zori e gjej pak kohe te dal pak ndonje shetitje te afert e ......

#24Jun2023 #tregime

Prishtina Simoter

Ajo quhet Sara, eshte 21 vjece. Nuk jane shoqe me Rene, por njihen prej muajsh e Rene me kishte premtuar nje vajze te pafajshne te me shoqeronte gjate neteve te mia te vetmuara ne Prishtine. Ne Prisht......

#27Apr2023 #tregime

Dicka qe ajo nuk do qe ti ta dish

Ajo nuk do qe ti te dish qellimet e saj te verteta, kush eshte ajo ne te vertete, cfare ka bere ne te kaluaren e saj dhe cfare eshte e afte te beje akoma. Ajo nuk do qe ti te shohesh prapa fasadave fa......

#20Mar2023 #narcizem

ERI DREKAJ vcard

MENU